Japonki Roxy

japonki roxy

Szukacie damskich japonek Roxy?

Dobrze trafiłyście. Nasz sklep jest oficjalnym sprzedawcą tej marki i oczywiście nie mogło na naszych półkach zabraknąć tego rodzaju obuwia, produkowanego przez znaną i cenioną australijską markę Roxy.

Trochę o produktach Roxy

Roxy powstała w 1990 roku w Australii jako kobiecy odłam marki Quiksilver i wywodzi się z kultury surferskiej. Produkty tej marki można opisać kilkoma słowami: wolność, adrenalina, emocje. Styl jaki prezentuje Roxy spowodował, że kobiety pokochały ją niezależnie od miejsca na ziemi. W ofercie Roxy znajdziecie wysokiej jakości odzież i akcesoria do sportów zimowych, letnich jak i luzacką odzież do codziennego noszenia.

Japonki marki Roxy

Japonki (po angielsku zwane Bamboo) to lekkie obuwie letnie idealne na upały i wysokie temperatury. Nosimy je do gołej stopy, oczywiście bez skarpetek. Cechą charakterystyczną japonek jest sposób utrzymania ich przy stopie, co jest realizowane za pomocą sznurka pomiędzy palcami. Ten typ obuwia pozwala swobodnie oddychać stopom i dzięki temu idealnie pasują one i na plażę (można w nich wchodzić do wody) i na zakupy czy do biura. Są one lekkie, bardzo wytrzymałe.

Wygodę i prostotę tych butów doceniły Panie na całym świecie. Roxy jest jednym z wiodących producentów japonek, które w najróżniejszych wzorach i kolorach będą wspaniałym dodatkiem do Waszego letniego stroju.

Jeżeli wybierasz się na urlop w ciepłe kraje, robi się gorąco na zewnątrz albo szukasz czegoś na prezent dla bliskiej Ci osoby, zerknij poniżej a na pewno znajdziesz jakiś model dla siebie w naszej ofercie i japonki Roxy na długo zagoszczą w Twojej szafie.