Japonki Quiksilver

Szukacie męskich japonek Quiksilver?

Dobrze trafiliście. Nasz sklep jest oficjalnym sprzedawcą tej marki i oczywiście nie mogło na naszych półkach zabraknąć tego rodzaju obuwia, produkowanego przez znaną i cenioną markę Quiksilver.

Trochę o produktach Quiksilver

Quiksilver powstał w 1969 roku w Australii jako firma produkująca boardshorty, czyli spodenki dla surferów. Dziś produkują deski do różnych sportów, odzież oraz obuwie. Quiksilver oczywiście nie ogranicza się tylko do windsurfingu. Możecie ich spotkać w skateboardingu (sponsoruje skaterów) czy w snowboardingu.

Firma mocno udziela się w działaniach proekologicznych. Do produkcji swoich wyrobów używają tylko sprawdzonych (ekologicznych) materiałów.

Japonki męskie marki Quiksilver

Japonki (po angielsku znane też pod nazwą Bamboo) to lekkie obuwie letnie idealne na upały i duże temperatury. Możecie je nosić do gołej stopy, oczywiście bez skarpetek, chociaż czasem niektórzy próbują :) . Cechą wyróżniającą japonki od innych typów obuwia jest sposób zamocowania ich przy stopie, co jest robione za pomocą sznurka pomiędzy palcami. Ten typ butów pozwala bezproblemowo oddychać stopom przez co perfekcyjnie pasują i na plażę (można w nich wchodzić do wody) i na zakupy czy do biura. Są one lekkie, bardzo wytrzymałe i z różnymi wzorami są ciekawym dodatkiem do ubioru.

Wygodę i prostotę tych butów docenili Panowie na całym świecie. Quiksilver jest jednym z ważniejszych producentów na rynku japonek, które w najróżniejszych wzorach i kolorach będą wspaniałym dodatkiem do Waszego letniego stroju.

Jeżeli wybierasz się na urlop w ciepłe kraje, robi się gorąco na zewnątrz albo szukasz czegoś na prezent dla bliskiej Ci osoby, zerknij poniżej a na pewno znajdziesz jakiś model dla siebie w naszej ofercie i japonki Quiksilver na długo zagoszczą w Twojej szafie.