Raj w stylu Femi Pleasure!

Kolejna, 6 już edycja najważniejszego festiwalu w branży mody, odpowiednika filmowego Cannes - La Jolla International Fashion Film Festival - rusza za 36 dni!!! W piątek 24 lipca okaże się czy nasza rodzima marka Femi Pleasure zgarnie prestiżowe nagrody na tym festiwalu. Film "6800 miles to the Sun" w reżyserii Szymona Pawlika został wyłoniony sposród 11 000 nadesłanych zgłoszeń z całego świata i nominowany aż w dwóch kategoriach: Najlepsze Zdjęcia oraz Najlepszy Montaż.

Gorąco trzymamy kciuki za całą ekipę!

Femi Pleasure jest marką odzieżową stworzoną dla kobiet i projektowaną przez kobiety - duet sióstr zainspirowanych pasjami do sportów ekstremalnych. Femi to firma mówiąca nudzie stanowcze NIE! , żądna przygód i poszukująca swojej drogi. Od 10 lat podbija nie tylko polski rynek ale również inne rynki w Europie i Japonii.

6800 mil to odległość z Polski do Indonezji i tyle przeleciała ekipa filmowa, aby znaleźć odpowiednie miejsce i klimat. Film nakręcony w egzotycznych indonezyjskich spotach - Kuta Lombok, Gerupuk, Salong Belanak - pokazuje RAJ w stylu FEMI! Film powstał z okazji premiery nowej kolekcji Sping/Summer '16.

"6800 miles to the Sun" to historia, którą zna chyba każda z nas. Podróż w nieznane, żeby zapomnieć, oderwać się od rzeczywistości. Ale to także podróż, żeby przeżyć przygodę, poznać nowe miejsca i ludzi i co najważniejsze odnaleźć siebie! Twórcom zależało na pokazaniu emocji towarzyszących takiej przemianie. Z początku samotna i zagubiona bohaterka odnajduje równowagę, spokój i szczęśćie.

Zobaczcie sami efekty tej niezwyklej podróży!

Komentarze (0)